click fraud detection

В связи с переездом склада РАСПРОДАЖА дверей со скидкой 50%!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Броньовані двері

1 (9).jpg

Красива безпека. Про зовнішній вигляд броньованих дверей

Вибираючи вхідні двері, ми орієнтуємось на їх надійність і привабливість зовнішнього вигляду. Саме тому ідеальним варіантом для нас стають броньовані двері, які вирізняються міцністю і різними видами оздоблення, що визначає різноманітність їх зовнішнього вигляду.

«Броньованими»- двері називаються через їх високий рівень зломостійкості, який забезпечується особливою структурою: ці двері виготовляють із профільних труб, або із гнутого профілю певної товщини. Також це позначається на вазі дверей, що важливо, якщо мова йде про спробу їх злому шляхом вибивання: вага броньованих дверей не дозволяє зробити це без спеціального обладнання.

Броньовані двері у своїй конструкції мають додаткові ребра жорсткості, розташовані всередині дверного полотна, та додаткові листи метала в районі знаходження замків. Вони допомагають зміцнити конструкцію вхідних дверей, особливо при спробах злому шляхом випилювання замку: навіть після того, як зловмисник проріже верхній шар металу вхідних дверей, що в принципі досить проблематично, він упреться в другий додатковий лист, який захищає замковий механізм броньованих дверей.

При виборі вхідних дверей варто пам’ятати, що не всі злодії можуть на око розрізнити їх якість і здогадатися, що двері броньовані. Саме тому слід подбати, щоб зовнішня обробка броньованих дверей була максимально міцною і її складно було пошкодити. Адже якщо у зловмисника виникнуть проблеми на початковому етапі злому, то він, швидше за все, кине цю справу і не буде більше намагатися зломати ваші вхідні двері.

Найпоширенішим видом зовнішнього оздоблення броньованих дверей є порошкове напилення. Це недешевий, але дуже надійний спосіб зовнішньої обробки будь-яких сталевих дверей. Оскільки порошкове напилення відбувається в умовах дуже високих температур, то вхідні двері з таким оздобленням стають автоматично невразливими до зовнішніх перепадів температури, вологості, сонячних променів. Це означає, що незалежно від того будуть ваші вхідні двері зовнішніми чи внутрішніми, вони довгий час зберігатимуть свій зразковий первісний вигляд. Також порошкове напилення стійке до проявів вандалізму: воно не дряпається. Порошкове напилення досить універсальний вид обробки для броньованих дверей, так як воно має широку кольорову гаму і фактурний спектр, що дозволить вам вибрати вхідні двері за своїм стилем та смаком.

Протилежним видом зовнішньої обробки вхідних дверей буде оздоблення панелями МДФ. ЦЄ В ПРИНЦИПІ ВІДНОСНО НЕДОРОГИЙ ВАРІАНТ. Але такі броньовані двері будуть виглядати, дійсно, багато, підкреслюватимуть ваш гарний смак. Броньовані двері, оздоблені МДФ панелями, гарно зберігаються, а також виконують додаткову функцію теплоізоляції і звукоізоляції.