click fraud detection

В связи с переездом склада РАСПРОДАЖА дверей со скидкой 50%!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про нашу компанію ГарантДвері

производство

Історія нашої компанії по виробництву вхідних дверей «Гарант двері « починається в далекому 2000 році.

Розпочинали працювати  ми як дилери різних торговельних марок виробників металевих дверей.

Та час минав, змінювались побажання клієнтів. Люди хотіли отримати ексклюзивний варіант вхідних дверей, вмонтувати оригінальний замок, врізати додаткову задвижку, змінити обшивку вхідної двері на більш цікаву, яка відрізняється від стандартної. І що є вкрай важливо, не багато людей були готові розширювати отвір для монтажу стандартного розміру двері , що часто призводило до зайвих витрат, як на розширення отвору, так і на ремонт у передпокою. Також, не всі хотіли монтувати у великий отвір стандартні не широкі двері, і при цьому двері виходили не грунтовно закріплені в отворі, так як були великі проміжки між стінкою та дверною рамою. Але, нажаль, великі проміжки виробники не можуть швидко та мобільно змінювавти технічні характеристики дверей, так як у них встановлені станки на певні розміри, закуплені стандартні замки, і крок « вліво чи вправо» займає дуже багато часу, дуже дорого і частіше всього неможливо. В той самий час, залишається покупець, котрий хоче просто замінити свої старі вхідні двері на металеві- більш надійні, і йому не потрібна була дорога обшивка. І що цікаво, великим фабрикам, знову ж таки, замовлення таких дверей було не вигідне.

І тут ми зрозуміли, що саме час заповнити цю нішу у виробництві вхідни дверей.

Були арендовані технічні помешкання під цеха для зварки, зборки і покраски вхідних дверей економ класу- з обшивкою кож вінілом або повної покраси вхідних дверей. Ми побудували міцний колектив професіоналів- зварювальників, збиральників, а також ми організували службу монтажу вхідних дверей. Час минав, ми накопичували досвід, бажання йти вперед і розширюватися. На ринку почала з`являтись велика кількість якісних виробників дверних накладок з МДФ панелей із різноманітною фінішною обшивкою ( ПВХ плівкою чи плівкою Vinorit). Це був наш шанс вийти на більш високий рівень у виробництві вхідних дверей, яким ми вдало скористались. Був обраний надійний виробник МДФ панелей з ідеальною репутацією та найвищою якістю вироблення панелей. Тепер ми змогли повністю забезпечити увесь асортимент вхідних дверей.

Наша компанія «Гарант двері « виробляє:

  • производство
    броньовані двері різної  цінової категорії від економ до еліт класа, від -3го до 6-го класу взламостійкості.
  • вхідні двері з різноманітною обшивкою: панелями МДФ з можливістю монтажу як в закритих приміщеннях ( плівка ПВХ), так і можливістю монтажу на вулиці ( плівка Vinorit), покраска по металу, кожвініл, фанера.
  • конструктивно виготовляємо вхідні металеві двері всебічних варіантів, які вимагає замовник або ж технічно необхідні в конкретному випадку
  • безмежний вибір фурнітури, замків. Якщо немає в наявності саме у нас, то знайдемо напряму у виробника, або ж якщо Ви маєте свій замок та хотіли б вмонтувати його - це не проблема для нас
  • Також, компанія «Гарант двері « надає комплекс послуг по заміру, доставці, демонтажу старих дверей, при необхідності розширення отвору, і що найголовніше це якісний монтаж вхідних дверей, з послідуючою гарантією та сервіснпим обслуговуванням.