click fraud detection

В связи с переездом склада РАСПРОДАЖА дверей со скидкой 50%!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про нашу компанію ГарантДвері

производство
Історія нашої компанії по виробництву вхідних дверей "Гарант двері" починається в далекому 2000 році.

Компанiя "Гарант дверi" займаэться виготовленням вхiдних металевих дверей як стандартних розмiв ,так i пiд iндивiдуальне замовлення.

 Багаторiчний досвiд в галузi виготовлення вхiдних металевих дверей , розумiння потреб користувача та постiйне вдосконалення процесу виробництва, дозволяэ нам бути постiйно на перших позицiях по кiлькостi виготовлених металевих дверних конструкцiй.

 Наша компанiя э постiйним учасником тендерiв  на виготовлення вхiдних металевих дверей та конструкцiй в рiзноманiтнi Житловi Комплекси. 

Для нас не э проблемою взяти на виготовлення великий об,эм замовлення-300-600 конструкцiй. Виробничi площi, та великий штат спiвробiтникiв дозволяють нам не хвилюватись за своэчасне виконання замовлення. З легкiстю беремо в опрацювання рiзноi складностi объэкти. 

До нас звертаються за виготовленням вхiдних металевих дверей в багатоповерховi будинки.

Виготовляэмо такi дверi як в виконаннi зi склопакетом, так i "глухi". Дверi повнiстю пiдготованi пiд встановлення визовноi панелi домофона, кнопки вiдкривання дверей ,для монтажу дотягувача , магнiту, та всi необхiднi технiчнi отвори.

Нашi клiэнти замовляють в рiзнiй кiлькостi технiчнi дверi.

Нашi дверi це- високоякiснi металевi технiчнi дверi вiд виробника, Компанiя маэ власний повний цикл виробництва. По перше- це у нас працюэ висококласний конструктор, для вирiшення та розробки складних конструкцiй. На фабрицi маэмо цех по зварюванню конструкцiй, термо камеру для фарбування металевих конструкцiй, та збиральний цех.

Великий вiдсоток нашого виробництва займаэ виготовлення протипожежних металевих дверей з дотримання усiх необхiдних технiчних норм.

Кольори для фарбування дверей клiэнт вибираэ по RALу.

Близько 60% готових дверних конструкцiй становить- вхiднi броньованi дверi оздобленi панелями МДФ. На виробництвi  для цього э власний цех з компьютерiзованими станками по порiзцi панелей МДФ та вакуумний прес для поклэйки плiвок ПВХ на панелi МДФ. 

Наявнiсть повного замкнутого циклу виробництва позитивно сприяэ  для отримання адекватноi . розумноi цiни.

УСI НАШI ВИРОБИ МАЮТЬ СЕРТИФIКАТИ.


Наша компанія «Гарант двері « виробляє:

  • производство
    броньовані двері різної  цінової категорії від економ до еліт класа, від -3го до 6-го класу взламостійкості.
  • вхідні двері з різноманітною обшивкою: панелями МДФ з можливістю монтажу як в закритих приміщеннях ( плівка ПВХ), так і можливістю монтажу на вулиці ( плівка Vinorit), покраска по металу, кожвініл, фанера.
  • конструктивно виготовляємо вхідні металеві двері всебічних варіантів, які вимагає замовник або ж технічно необхідні в конкретному випадку
  • безмежний вибір фурнітури, замків. Якщо немає в наявності саме у нас, то знайдемо напряму у виробника, або ж якщо Ви маєте свій замок та хотіли б вмонтувати його - це не проблема для нас
  • Також, компанія «Гарант двері « надає комплекс послуг по заміру, доставці, демонтажу старих дверей, при необхідності розширення отвору, і що найголовніше це якісний монтаж вхідних дверей, з послідуючою гарантією та сервіснпим обслуговуванням.

  • Адреса офiсу та бухгалтерii; прт Визволителiв 5 ( перед приiздом- телефонуйте)
  • Тел; 063-07-505-57 Алiна