click fraud detection

В связи с переездом склада РАСПРОДАЖА дверей со скидкой 50%!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конструкції вхідних броньованих дверей

Типи металоконструкцій металевих дверей виготовлених підприємством «Гарант Двері»

Дуже важливо! Металоконструкція  броньованих дверей - це основа, якість якої відповідає за безпеку, довговічність і можливість протистояти вандальному на неї впливу, її жорсткість забезпечує захист вашого житла. Тип металоконструкції і товщина металу визначає її взламостойкість і міцність.

Металоконструкція - це те, що знаходится під обшивкою, і являєьтся скритим елементом "броньовані двері", і досконально перевірти його можливо тільки розрізав двері.

  • Підприємство "Гарант-Двері" надає кажному замовнику детальний опис металоконструкії замовленої двері та несе відповідальність за її відповідність!

1. Металевий кут:

бронедвери под заказ киев

2. Металевий кут з подвійним притвором:

заказать бронедвери киев

Відмінною особливістю цієї двері є наявність подвійного притвору. Тобто, дверна коробка і двері мають два контури зіткнення і ущільнення. Така конструкція забезпечує найкращу шумо і теплоизоляцію. Подвійний притвор створений способом вварювання на дверній коробці металевого квадрату перетином 15*15мм.

3.Профільна труба (два притвори):

бронедвери киев заказать

Така металоконструкція відрізняється підвищеною зламостійкістю, додатковим захистом ригелів замків, підвищеною тепло і звукоізоляцією, два контури ущільнення і покращеними естетичними якостями. Дверна коробка, периметр полотна дверей та внутрішні ребра жорсткості зроблені з металевих прямокутних труб різного перетину 40*25 мм, 40*40 мм, 50*25 мм, 50*30 мм, 50*50 мм, 60*30 мм, 60*40 мм, 60*60 мм.

4. Конструкція з гнутого профіля:

Дана конструкція дверей є найбільш надійною, міцною  і найбільш зламостійкою. Товщина коробки даної конструкції від 85 до 135 мм, а полотна від 68 до 110 мм, що дає максимальну тепло, шумо та звукоізоляцію, двері мають подвійний контур ущільнення, що додатково підвищує данні якості. Із зовнішньої сторони  полотна знаходиться металевий лист товщиной від 1,5 до 2 мм с широкими ребрами жорсткості зсередини полотна.

входные двери киев под заказ

Визначитися з вибором Вам допоможе досвідний консультант-замірник.

Саме в його компетенції визначити і рекомендувати Вам необхідний рівень безпеки, тип застосовуваної металоконструкції в залежності від розміщення дверного отвору, матеріала стін. Чи можливо залишити другу дверну коробку для додаткової тепло і шумоізоляції, в яку сторону повинна відкриватись дверка, з міркувань безпеки та комфорту експлуатації, оптимальна висота розміщення глазка, дверної ручки, та багато-багато іншого.

Телефон- 050-80-977-80, 096-437-12-93 Петр

Вхідні двері в Києві від підприємства «Гарант Двері»

Наша компанія «Гарант Двері» пропонує вхідні двері купувати в Києві на найбільш вигідних для Вас умовах. На перший погляд може здаватися, що вхідні броньовані двері відрізняє тільки обшивка та дизайн. Але важливе значення також має і тип конструкції виробу. В залежності від того, яка конструкція броньованих дверей і будуть використовуватись різні матеріали, професійне обладнання, а також все інше, в цілому створюють якісний товар.

Для вузьких дверних отворів підійдут вхідні двері в Києві, котрі мають дану конструкцію. Данний тип класичних дверей удосконалений, завдяки цьому є популярним серед значної кількості замовників.

Високою стійкістю до зломів відрізняється металоконструкція вхідних дверей котра має профільну трубу. Так як вхідні двері складатися з профільних прямокутних труб, а тому являється найбільш жорсткою коробкою із всіх видів дверей. Завдяки спеціальному ущільненню дверей являється герметичною, дозволяє зберігати в домі тепло, тим самим забезпечувати чудову шумоізоляцію. Профільні броньовані двері являються справжньою гарантією того, що конструкція являється герметичной, так як виробництво її відбувається на високотехнолгічному обладнанні.

Міцну та надійну конструкцюі зі гнутого профілю мають вхідні двері в приватний будинок. Данний тип користується популярністю, так як являється зламостійким та маю високу звукоізоляцію. Представлені на нашому сайті броньовані двері відрізняються високою якістю та рівнем безпеки, так як виготовлені з найкращих матеріалів та сучасними технологіями. Тому ми можемо гарантувати, що вхідні двері з Києва обов'язково забезпечать чудовий захист будь-якого приміщення.

Якщо Ви звернетесь в нашу компанію, ми з радістю зможемо підібрати для Вашого дому високоякісні броньовані двері, які відповідають Вашим бажанням і розмірам дверного отвору.

За телефонами  050-80-977-80, 096-437-12-93, 063-07-505-57  Ви зможете замовити виклик консультанта-замірника від Компанії "Гарант-Двері"